Увага: починається відлов безпритульних собак !

08-11-2019

З середини листопада у місті розпочнеться кампанія зі стерилізації та щеплення від сказу безпритульних собак. Депутати Сєвєродонецької міської ради виділили кошти на обробку 90 тварин. Їх виловлять, розмістять у спеціальному карантинному посту, проведуть щеплення від сказу, стерилізують, ідентифікують мікрочипом та повісять бірку на вушко. Після карантину тварини повернуться до ареалу мешкання. Ветеринарні послуги буде надавати вже знайома сєвєродончанам громадська організація «ЗооКонтроль».

Стерилізація є дієвим механізмом зменшення чисельності безпритульних тварин в місті, а вакцинація необхідна для запобігання захворювання людей та тварин на небезпечні хвороби. Але прохання до жителів – не випускати у ці дні домашніх собак з квартир та дворів без супроводу. Самовигул тварин заборонений Правилами утримання домашніх тварин в м. Сєвєродонецьк. А у дні, коли відбувається відлов собак, це загрожує втратою домашніх улюбленців.

Крім того, просимо повідомляти ГО «ЗооКонтроль» за телефоном 068-179-29-50 про місця знаходження безпритульних собак, це допоможе зробити життя сєвєродончан безпечнішим.

Средняя: 5 (2 оценок)