Ви тут:

Адміністративні послуги на дому: у Сєвєродонецьку запрацював перший «Мобільний ЦНАП»

06-12-2019

За допомогою мобільного кейса практично всі послуги, крім видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, можна буде оформити без відвідування Центру - прямо на дому. Правда, ця послуга доступна тільки певним категоріям громадян. Обслуговування фахівцями ЦНАП, не виходячи з дому, можуть скористатися люди похилого віку, люди з постійними і тимчасовими проблемами здоров'я, а також ті, кому важко пересуватися. Для того, щоб отримати послугу на дому, громадянин повинен написати відповідну заяву. Її надати в ЦНАП може не тільки родич або близька людина, але навіть просто сусід. При цьому до заяви потрібно додати пакет документів: ксерокопія паспорта (для інвалідів - посвідчення, яке підтверджує групу інвалідності), для тих, хто перебуває в лікарні - довідка медичної установи або виписка від лікаря. У заяві потрібно вказати, яку саме послугу людина хоче отримати.

Кожен працівник ЦНАП з великою відповідальністю ставиться до питання конфіденційності клієнта, - чемодан закривається на ключ, а спеціалізовані програми для роботи адміністратора Центру мають доступ тільки при наявності паролів.

Перший клієнт Олександра Петрівна задоволена, тому що через вік і хворобу можливість замовити адміністративну послугу до себе додому - вихід з ситуації. Її чоловік Юрій Самсонович подякував в.о. міського голови Вячеславу Ткачуку і міській раді за можливість мешканцям міста скористатись такою послугою.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)