Ви тут:

Керівництво міста привітали військових з нагоди Дня Збройних Сил України

05-12-2019

5 грудня напередодні Дня Збройних Сил України в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко привітали військовослужбовців Сєвєродонецького міського військкомату та військових частин, розташованих у місті.

Від себе та від депутатської групи «Сєвєродончани» та її керівника Ігоря Буткова керівники міста поздоровили військових та висловили слова щирої вдячності за сумлінне виконання військового обов’язку, за відвагу, героїзм та побажали всім військовослужбовцям мирного неба, міцного здоров’я, щастя та віри у перемогу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців і мирних мешканців.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, глибоке розуміння відповідальності у справі збереження правопорядку та з нагоди Дня Збройних Сил України  в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко вручили грамоти виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани».

Військовий комісар Сєвєродонецького міськвійськомату Вячеслав Суханов привітав військових зі святом та подякував міській владі та депутатській групі «Сєвєродончани» на чолі з її керівником Ігорем Бутковим за підтримку та постійну допомогу.

Концертну програму, присвячену Дня Збройних Сил України, підготували колективи міського Палацу культури та Сєвєродонецької дитячої музичної школи №1.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)