Сєвєродончани серед переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

28-05-2024

]]>У Луганській області завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).]]>

З 07 по 25 травня 2024 року в Луганській області відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої, середньої та старшої вікових груп. Організатори заходу Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

У ІІ етапі гри взяли участь взяли 40 роїв юних джур (320 учасників): 15 роїв молодшої вікової групи, 16 роїв середньої вікової групи та 9 роїв старшої вікової групи, які представляли заклади освіти Біловодської, Гірської, Кремінської, Лисичанської, Марківської, Нижньодуванської, Попаснянської, Сватівської, Сєвєродонецької, Старобільської, Рубіжанської, Шульгинської територіальних громад. Рої звітували про свою роботу протягом року у Книгах Звитяг, підготували відео з візитівками свого рою «Ватра», взяли участь у онлайн-вікторині «Відун», конкурсах «Фізична підготовка», «Рятівник», «Вогнева підготовка» та комплексному конкурсі туристсько-спортивної підготовки.

Переможцями у загальному заліку гри стали:

у молодшій віковій групі:

І місце – рій «Вільні» Гімназії № 4 м. Сєвєродонецька;

ІІ місце – рій «Патріоти» Лисичанського ліцею № 14;

ІІІ місце – рій «Маленькі козачата» Лисичанського ліцею № 7;

у середній віковій групі:

І місце – рій «Незламні» Лисичанського ліцею № 14;

ІІ місце – рій «Козацька слава» Ліцею «КОЛЕГІУМ» м. Сєвєродонецька;

ІІІ місце – рій «Воїни волі» Золотівського ліцею № 5;

у старшій віковій групі:

І місце – рій «Молода Січ» КУ «Комишуваський ліцей»;

ІІ місце – рій «Яструб» Кремінського ліцею № 2;

ІІІ місце – рій «Несамовиті вовки» Нижньодуванського ліцею.

Вітаємо усіх учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура», а переможцям бажаємо успіхів у ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри, який відбудеться влітку 2024 року!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

]]>Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації]]>

]]>https://www.facebook.com/osvitaloda/posts/pfbid02rJGPHymwC6cSJB3ApNJgUPC...]]>