Ще 33 мешканців Сєвєродонецької громади отримали одноразову грошову допомогу на лікування

12-06-2024

За поданими зверненнями одноразову грошову допомогу на лікування отримали ще 33 мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади на загальну суму 132 тис. грн.

У ]]>Порядку ]]>зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.

Звертайтесь з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота», з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами:

099-035-4349

095-572-3467