Завжди живи в ритмі ЮНОСТІ! СДЮК «Юність» святкує визначну дату

30-04-2021

«Нам 30 років!» - під таким девізом 29 квітня в Сєвєродонецьку у Льодовому Палаці спорту дитячо-юнацький комплекс «Юність» з шоу-програмою «В ритмі «Юності» відсвяткував свій ювілей.

СДЮК «Юність» - це 32 дружніх, творчих, креативних педагоги, здатних на здійснення мрій та 1230 юних, активних юнаків та дівчат.

Відкриття свята розпочалося яскравим та вражаючим парадом творчих колективів і привітанням директора закладу Рубена Хачатурова, який протягом двох років очолює Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність». У своїй промові він підкреслив, що саме творча енергія згуртованого колективу однодумців, нестандартні рішення та відкриття, прагнучих до усього нового людей, дають сил, щоб втілити в життя все, чого так палко бажає розум та душа. Він подякував міський владі за постійну підтримку, колегам-освітянам - за готовність прийти на допомогу, батькам - за активну життєву позицію та творчий підхід у вихованні дітей; а також всім друзям, партнерам та громаді.

Свої привітання на адресу колективу СДЮК «Юність» висловив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк: «Мені дуже приємно бути на цьому святі. Від щирого серця вітаю і педагогів, і вихованців з ювілеєм! Ви невпинно на протязі вже багатьох років спільними зусиллями працюєте над своїм творчим вдосконаленням. Тож, бажаю вам всім незмінного натхнення та подальшого розвитку». Також він відзначив методистів та керівників гуртків клубу.

Почесною грамотою Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації нагородив Олександр Стрюк директора Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» Рубена Хачатурова за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

З вітальним словом звернулася до ювілярів начальник відділу освіти Лариса Волченко: «Наш комплекс Юність - одноліток нашої держави. 30 років - це три покоління дітей, ваших вихованців, які пішли у велике життя. Бажаю творчому колективу «Юності» здоров’я, творчої наснаги, багато цікавинок і мрій». Лариса Волченко нагородила грамотами управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА керівників гуртків та методистів клубу.

Після завершення офіційної частини свята розпочався концерт, який представили до уваги гостей усі творчі колективи комплексу «Юність».

Як і завжди вони не могли не вразити: оригінальні, яскраві номери, чарівні пісні і танці у виконанні як самих юних, так і дорослих учасників гуртків та студій. Фіналом прекрасного ювілейного свята стали урочисті фанфари, що зібрали на сцені всі творчі колективи, а в нагороду їм – бурхливі овації і слова подяки від глядачів за справжні живі емоції, барви життя і за можливість доторкнутися до такого чарівного та ні з чим незрівнянного світу мистецтва.

Средняя: 5 (2 оценок)