Підписано меморандум про взаєморозуміння в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

30-04-2021

28 квітня 2021року відбулось підписанння меморандуму про взаєморозуміння між Сєвєродонецькою   міською   військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ   в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні».

Документ передбачає  співпрацю та підтримку партнерів у вдосконаленні муніципального енергетичного менеджменту та проведенні енергоефективних  заходів.

Також, захід був присвячений презентації подальших кроків в рамках  Проєкту та загальним питанням енергетичного планування в громадах.

Детальніше  за посиланням :  ]]>https://www.facebook.com/energyefficiency.ua/posts/3439911539442698]]>

Управління економічного розвитку