Завершується прибирання гілля на вулиці Першотравневій

04-10-2019

У п’ятницю, 04 жовтня, продовжується робота з прибирання гілля на вулиці Першотравневій, спеціальне обладнання (щепорізка) переробляє тут гілки на тріску, яка потім використовується для виготовлення паливних пелет. Роботи виконуються на ділянці вулиці від проспекту Хіміків до вулиці Федоренко.

Цього тижня найбільша кількість скарг жителів була саме на купи гілок, що появилися після кронування дерев, і які розташовані по всій території міста. Але найбільше – в старих районах. Через невелику продуктивність щепорізки процес прибирання гілля з вулиць виявився досить млявим. Проте це найбільш економічний і екологічний шлях – гілки не накопичуються на полігоні для ТПВ. Тож, міська рада просить мешканців поставитись з розумінням. І запевняє, що усе буде прибрано.