Освітян Сєвєродонецька привітали зі святом

03-10-2019

03 жовтня, напередодні професійного свята Дня працівників освіти, вітали освітян Сєвєродонецька.

У великій залі міського Палацу культури представників однієї з важливих ланок успіху нашого міста підтримували і вшановували почесні гості.

З вітаннями до освітян звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Я хочу сказати вам слова подяки. Чи є в світі стільки добрих і ніжних слів, щоб хоч трохи оцінити і донести нашу любов до вас - Вчителів. Ви зі шкільного віку закохуєте нас у вашу професію. Саме ця любов і зробила ваших учнів академіками, керівниками підприємств, успішними бізнесменами, гарними фахівцями. Ми пишаємося нашими вчителями. Ви найкращі! Я вітаю вас зі святом! Дякую, що ви є!».

Депутат Сєвєродонецької міської ради, заступник голови депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко промовив щирі слова вітання з професійним святом від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету: «Перед вами одночасно і важко виступати, тому що виступаєш перед грамотною, вихованою і дуже освіченою аудиторією, і в той же час дуже приємно, тому що стикаєшся зі спогадами дитинства і трепетним почуттям першого спілкування з учителем. Я вам бажаю здоров'я, миру, благополуччя! Ви несете знання молодим людям, громадянам цієї країни. Я вам нескінченно дякую за все, що ви робите!»

З побажаннями гарної вдачі, миру та злагоди виступила заступник міського голови Ірина Степаненко: «Дорогі друзі, шановні освітяни! Я вітаю вас з професійним святом. Сьогодні, в цей сонячний, теплий день я хочу побажати вам щастя, здоров’я, терпіння. Освіта Луганщини завжди була і є найкращою. І в цьому, як перлина - місто Сєвєродонецьк. Освіта міста Сєвєродонецьк в усі часи була найкращою на Луганщині. І я бажаю вам від щирого серця успіху і в подальші роки! І всього вам самого найкращого у житті!», - привітала Ірина Вікторівна та нагородила відзнаками від Луганської обласної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Лілія Талдонова звернулась до великої освітянської родини зі щиросердними словами привітань та подякувала Вчителям – справжнім цінителям людських душ, ентузіастам, генераторам доленосних ідей, подякувала міській владі, депутатському корпусу за допомогу і турботу про міську освіту.

Під час урочистої церемонії нагородження представники навчальних закладів міста були відзначені подяками і грамотами виконкому Сєвєродонецької міської ради та цінними подарунками, Грамотами Міністерства освіти і науки України, Луганської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами та грамотами відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Традиційно на святі працівників освіти були присутні бажані гості – представники закладів освіти міста, які багато років поспіль натхненно працювали, генерували та втілювали нові ідеї свого часу, дарували власні знання, часточку душі та любові своїм учням та вихованцям. Ветеранів педагогічної праці стоячи привітати з професійним святом. Цим поважним людям, які навчали бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними; навчали дружити, відстоювати власну думку, дбайливо ставитися до знань, які дали основу для можливості стати Людиною з великої літери,  аплодували і вручали подарунки.

Своїх колег, однодумців і друзів вітав з професійним святом Борис Мохонько, методист Сєвєродонецького МНВК. Одразу після його виступу було оголошено про започаткування щорічної традиції «Мить щиросердя» для творчих вітань і сценічної самореалізації освітян міста.

Приділили увагу і молодим фахівцям, яких цьогорічний срібнозвучний шкільний дзвінок покликав до дружньої педагогічної родини. Їх – 34. Вихователі, вчителі, педагоги-організатори, практичні психологи, асистент вчителя та музичний керівник зробили впевнений крок у навчальний рік.

Подальшого розвитку, гідних умов праці, визнання та сімейного благополуччя зичили також педагогічним колективам закладів-ювілярів 2019-2020  навчального року. У дружньому вчительському колі таких вісім:

• Середня школа №18, 30-років
  • Середня школа №8, 40-років
  • Середня школа №16, 45-років
  • Дошкільний навчальний заклад №11, 50-років
  • Дошкільний навчальний заклад №22, 50-років
  • Середня школа №11, 55-років
  • Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості, 55-років
  • Дошкільний навчальний заклад №10, 55-років

Святковий день золотої розфарбованої осені на честь освітян яскравими барвами творчості прикрасили виступи колективів закладу дошкільної освіти № 19 «Ластівка»; Центру дитячої та юнацької творчості; міського Палацу культури; СДЮК «Юність»; представників міського методичного об’єднання  вчителів музики, а також виступи Бориса Мохонька та Андрія Синюкова.

Відеоматеріал: https://sed-rada.gov.ua/video/osvityan-sievierodonecka-privitali-zi-svyatom-video

Кликните по изображению для просмотра в полном размере