У Сєвєродонецьку проведене розширене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

03-10-2019

03 жовтня під головуванням заступника міського голови, начальника фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради Олександра Ольшанського проведено розширене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглянуто два важливих питання:

1. Щодо готовності об’єктів комунальної та некомунальної форми власності до подачі теплоносія та необхідності дострокового підключення до опалення дитячих дошкільних закладів, шкіл, лікарень та інших соціально-важливих об’єктів;

2. Про підготовку сил і засобів до дій за призначенням у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації в осінньо-зимовий період 2019-2020рр. в м.Сєвєродонецьку.

Відкриваючи засідання комісії Олександр Ольшанський зазначив: «Завдяки роботі у міськраді нової команди за безпосередньої підтримки депутатської групи «Сєвєродончани, ми найсерйознішим чином підготувалися до нового опалювального сезону. Тридцятого вересня наш виконком прийняв рішення розпочати опалювальний сезон 2019-2020 років з 15 жовтня 2019 року, але з урахуванням середньодобового температурного режиму. Сьогодні ми зустрілися з вами, щоб розглянути питання, які є на сьогодні щодо сталого проходження осінньо-зимового періоду й прийняти рішення щодо їх вирішення».

Керівники підприємств, які забезпечують подачу теплоносія, а саме заступник директора ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» Володимир Прядка та генеральний директор КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Андрій Гавриленко повідомили членам комісії, що їхні підприємства готові до початку опалювального сезону, разом з тим, є деякі проблемні питання.

Так, Андрій Гавриленко повідомив, що КП «СТКЕ» готове до подачі теплоносія до усіх своїх споживачів, окрім будинків ОСББ «Гагаріна 117-А» та ОСББ «Новікова 23-А».

Комісією прийняте протокольне доручення управлінню житлово-комунального господарства міської ради негайно вирішити питання із зазначеними ОСББ щодо допуску представників КП «СТКЕ» для проведення ревізії вузла обліку теплоносія та сталої підготовки до опалювального сезону 2019-2020рр.

По другому питанню комісією після обговорень прийняте доручення управлінню житлово-комунального господарства міської ради направити листи до суб’єктів господарювання некомунальних форм власності щодо сприяння та надання всебічної допомоги у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня в осінньо-зимовий період на території Сєвєродонецької міської ради.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)