В міській раді обговорили перспективи розміщення в Сєвєродонецьку філіалу технікуму зварювання

03-10-2019

03 жовтня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з заступником директора з виробничої роботи Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона Юрієм Новіковим. Темою зустрічі стало обговорення можливості навчання в Сєвєродонецьку професіям «технолог зварювального виробництва» і «технік-дефектоскопіст» на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею.

У зустрічі взяли участь начальник відділу професійної освіти та науки Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Тетяна Поскрякова, директор Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Борис Гречишкін,  голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики Сергій Войтенко,  начальник відділу освіти міської ради Лілія Талдонова, представники Департаменту економічного розвитку міської ради, директор ТОВ «Промхіммонтаж» Юрій Панаіт.

В.о.міського голови Вячеслав Ткачук наголосив на нестачі у регіоні спеціалістів  у галузі будівництва та підкреслив необхідність навчати таких фахівців на Луганщині, створити умови, щоб молодь залишалась працювати у нашій області.

На продовження програми візиту делегація відвідала Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей, де оглянула навчальну базу та центр зварювання, зустрілася зі здобувачами освіти та викладачами.