Ви тут:

Підписано тристоронній Меморандум щодо відкриття філії Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у м. Сєвєродонецьку

04-10-2019
Категорія: 

04 жовтня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник директора з виробничої роботи Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона Юрій Новіков – від імені директора закладу Леоніда Левчука, директор Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Борис Гречишкін підписали Меморандум щодо відкриття філії Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у м. Сєвєродонецьку.

 

(ПОВНИЙ ТЕКСТ МЕМОРАНДУМУ)

МЕМОРАНДУМ

ЩОДО ВІДКРИТТЯ ФІЛІЇ ДНІПРОВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є.О. ПАТОНА У М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

 

Посилаючись на спільні наміри щодо можливості майбутнього відкриття філіалу Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею, враховуючи вагомий внесок в підготовку кваліфікованих спеціалістів зварювального виробництва та дефектоскопії металів, безсумнівну роль у вихованні молодого покоління та формуванні позитивного іміджу технікуму на ринку праці, як сучасного конкурентоспроможного освітнього закладу,  підтверджуємо наступне.

Сєвєродонецька міська рада підтверджує намір про наступне:

 • Сприяти в організації підготовчої роботи в 2019р. щодо відкриття у 2020р. на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею філіалу Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона (далі Філіал).
 • З метою вирішення питання щодо можливості відкриття Філіалу,  включення його до регіонального замовлення, починаючи з нового навчального 2020-2021рр., підготувати звернення до Луганської обласної державної адміністрації.
 • Клопотати перед МОНУ про державне фінансування Філії Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у м. Сєвєродонецьку.
 • Клопотання перед МТОТ щодо підтримки відкриття Філіалу технікуму та його фінансування за рахунок коштів державного бюджету .
 • Всебічно сприяти в пошуку джерел фінансування на утримання Філіалу технікуму.

Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона підтверджує намір про наступне:

 • Відкрити на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Філіал технікуму та на першому етапі в 2019 році здійснити регіональне замовлення на новий навчальний 2020-2021рр..
 • Підготовку фахівців розпочати в 2020-2021 навчальному році.
 • Забезпечити навчально-виховний процес та матеріально-технічну базу Філії.
 • З метою визначення необхідних витрат на забезпечення навчально-виховного процесу Філії, провести обрахування вартості утримання двох груп студентів за спеціальностями зварювальне виробництво та контроль якості металів і зварних з’єднань.
 • Внести зміни в Статут технікуму щодо відкриття Філіалу у м. Сєвєродонецьку та джерел фінансування на його утримання.

Сєвєродонецькй професійний будівельний ліцей підтверджує намір про наступне:

 • Відкрити на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Філіал технікуму.
 • Створити умови для розташування Філії технікуму.
 • Забезпечити навчально-виховний процес та матеріально-технічну базу для Філії.

 

В.о. міського голови м. Сєвєродонецька               ВЯЧЕСЛАВ  ТКАЧУК

 

Директор Дніпровського

технікуму зварювання та

електроніки імені Є. О. Патона                             ЛЕОНІД ЛЕВЧУК

 

Директор Сєвєродонецького

професійного будівельного ліцею                         БОРИС ГРЕЧИШКІН

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)