Підписано тристоронній Меморандум щодо відкриття філії Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у м. Сєвєродонецьку

04-10-2019

04 жовтня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник директора з виробничої роботи Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона Юрій Новіков – від імені директора закладу Леоніда Левчука, директор Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Борис Гречишкін підписали Меморандум щодо відкриття філії Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у м. Сєвєродонецьку.

(ПОВНИЙ ТЕКСТ МЕМОРАНДУМУ)

МЕМОРАНДУМ

ЩОДО ВІДКРИТТЯ ФІЛІЇ ДНІПРОВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЗВАРЮВАННЯ ТА ЕЛЕКТРОНІКИ ІМЕНІ Є.О. ПАТОНА У М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

Посилаючись на спільні наміри щодо можливості майбутнього відкриття філіалу Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею, враховуючи вагомий внесок в підготовку кваліфікованих спеціалістів зварювального виробництва та дефектоскопії металів, безсумнівну роль у вихованні молодого покоління та формуванні позитивного іміджу технікуму на ринку праці, як сучасного конкурентоспроможного освітнього закладу,  підтверджуємо наступне.

Сєвєродонецька міська рада підтверджує намір про наступне:

• Сприяти в організації підготовчої роботи в 2019р. щодо відкриття у 2020р. на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею філіалу Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона (далі Філіал).
  • З метою вирішення питання щодо можливості відкриття Філіалу,  включення його до регіонального замовлення, починаючи з нового навчального 2020-2021рр., підготувати звернення до Луганської обласної державної адміністрації.
  • Клопотати перед МОНУ про державне фінансування Філії Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона у м. Сєвєродонецьку.
  • Клопотання перед МТОТ щодо підтримки відкриття Філіалу технікуму та його фінансування за рахунок коштів державного бюджету .
  • Всебічно сприяти в пошуку джерел фінансування на утримання Філіалу технікуму.

Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є. О. Патона підтверджує намір про наступне:

• Відкрити на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Філіал технікуму та на першому етапі в 2019 році здійснити регіональне замовлення на новий навчальний 2020-2021рр..
  • Підготовку фахівців розпочати в 2020-2021 навчальному році.
  • Забезпечити навчально-виховний процес та матеріально-технічну базу Філії.
  • З метою визначення необхідних витрат на забезпечення навчально-виховного процесу Філії, провести обрахування вартості утримання двох груп студентів за спеціальностями зварювальне виробництво та контроль якості металів і зварних з’єднань.
  • Внести зміни в Статут технікуму щодо відкриття Філіалу у м. Сєвєродонецьку та джерел фінансування на його утримання.

Сєвєродонецькй професійний будівельний ліцей підтверджує намір про наступне:

• Відкрити на базі Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Філіал технікуму.
  • Створити умови для розташування Філії технікуму.
  • Забезпечити навчально-виховний процес та матеріально-технічну базу для Філії.

В.о. міського голови м. Сєвєродонецька               ВЯЧЕСЛАВ  ТКАЧУК

Директор Дніпровського