Засідання виконкому 2 вересня

02-09-2019

22-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулось 2 вересня. Провів його в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. На порядку денному стояло понад 20 питань.

На початку засідання члени виконкому розглянули проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік". Відповідно до вимог Бюджетного кодексу проект рішення міської ради з бюджетних питань має бути попередньо розглянутий на засіданні виконкому. І лише схвалений виконкомом проект в подальшому виноситься на розгляд сесії міської ради. Результаті голосування членів виконкому були позитивні.

Виконком розглянув, також, підсумки допризовної підготовки у 2018 - 2019 навчальному   році  і плани основних заходів на 2019-2020 навчальний рік. Вирішили інформацію про роботу міського військового комісаріату, відділу освіти та професійно-технічних навчальних закладів міста Сєвєродонецька з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді прийняти до відома.  Директорам навчальних закладів міста Сєвєродонецька доручено: проаналізувати недоліки з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді, які виявлені в минулому навчальному  році  і  розробити заходи з метою  їх  усунення; відпрацювати конкретні рішення та плани, направлені на поліпшення якості роботи з молоддю з допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання. Відділу освіти, професійно-технічним навчальним закладам, відділу молоді та спорту доручено забезпечити масове залучення юнаків допризовного та призовного віку до регулярних занять фізичною культурою та спортом.  Також члени виконкому затвердили план основних заходів з допризовної підготовки юнаків у навчальних закладах міста Сєвєродонецька на 2019 – 2020 навчальний рік; план контролю і надання допомоги з допризовної підготовки юнаків в  навчальних  закладах  міста  Сєвєродонецька  на  2019 – 2020 навчальний рік; склад комісії для здійснення контролю і надання допомоги навчальним закладам міста Сєвєродонецька в організації і проведенні допризовної підготовки молоді.

На засіданні виконкому затверджені інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі.

Виконкомом прийняте рішення надати одноразову матеріальну допомогу 184 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, на загальну суму 376 тис. гривень; матеріальну допомогу на поховання по 3 тис. гривень (загальна сума - 27 тис. гривень),  матеріальну допомогу громадянам, яким виповнилося 100 і більше років.

Члени виконкому затвердили склад та положення комісії з розгляду та повідомної реєстрації колективних договорів, територіальних угод, змін та доповнень до них відповідно до законодавству в новій редакції; порядок забезпечення осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій додатковою тонною твердого палива та балоном скрапленого газу; Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, в яких народилась двійня, трійня або більше дітей у 2019 році.

Виконком розглянув петицію, яка надійшла до міської ради і стосувалась щомісячної фінансової допомоги сім’ям з дітьми, хворими на цукровий діабет, за рахунок коштів місцевого бюджету. Було надано протокольне доручення заступнику міського голови Ірині Степаненко створити робочу групу з цього питання та більш детально розглянути його за участі заявника.

Серед іншого прийнято також рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню селищ, про демонтаж самовільно встановлених засобів зовнішньої реклами, рішення про надання містобудівних умов та обмежень, надання дозволу на розміщення літнього торгового майданчика та погодження режиму роботи, захисту прав дітей, та надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Средняя: 5 (2 оценок)