Депутати внесли зміни до міського бюджету

02-09-2019

На засіданні 68-ї (позачергової) сесії, яка відбулася 2 вересня під головуванням секретаря міської ради, в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли рішення щодо змін до міського бюджету.

Так, виділено 85,7 тис.грн. на матеріальну допомогу сім’ї загиблого сєвєродончанина Тихона Курбатова, командира взводу окремого штурмового батальйону «Айдар», який трагічно загинув 25 серпня.

Крім того, за зверненням депутата Сєвєродонецької міської ради Лариси Летючої щодо заборони транзитного проїзду великогабаритного, великовантажного транспорту по вулицям селища Борівське, виділено кошти на придбання дорожніх знаків «Рух заборонено».

Зазначені кошти виділено за рахунок зменшення асигнувань, передбачених раніше на співфінансування з ДФРР.

Також перерозподілено асигнування, що були затверджені у місцевому бюджеті за зверненням розпорядників бюджетних коштів.