У Льодовому палаці спорту КДЮСШ №4 розпочато тренування дітей

03-09-2019

В Комунальній дитячо-юнацькій спортивній школі №4 відділу молоді та спорту міськради, яка створена згідно рішення депутатів Сєвєродонецької міської ради та розміщена в Льодовому палаці спорту, з 26 серпня успішно стартував і триває набір дітей – спортсменів на відділення волейболу, футзалу, сучасного п’ятиборства, карате, спортивних танців та шахів. Усі бажаючі мають можливість обрати для себе відділення, розпитати як саме відбуваються тренування, поспілкуватися з майбутнім тренером дитини. Наразі зацікавилося та прийшли перші тренування 364 дитини. Регулярні заняття для хлопчиків і дівчат міста проводять кваліфіковані тренери, молоді та цілеспрямовані, призери міжнародних змагань, кандидати у майстри спорту та майстри спорту. Також допоможе дітям на тренуваннях оновлена база та сучасний інвентар спортивних залів. Групи ще не остаточно укомплектовані, прийом дітей до спортивної школи триває.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере