Вячеслав Ткачук відвідав навчальні заклади Сєвєродонецька

02-09-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 2 вересня відвідав ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», де привітав учнів та педагогічний колектив з початком нового навчального року: «Професія будівельника надзвичайно потрібна для розвитку суспільства. Бог створив Землю, а все інше будівельники. Тому хочу подякувати директору та викладачам навчального закладу за те, що ви героїчно відстоюєте право закладу на існування та готуєте спеціалістів таких важливих спеціальностей».

Директор навчального закладу Борис Гречишкін подякував Вячеслава Ткачука за увагу до будівельного ліцею та підтримку навчального закладу міською владою.

До речі, Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей єдиний в Луганській області, який професійно та комплексно готує спеціалістів таких потрібних професій, як «Електрозварник ручного зварювання, газозварник», «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Муляр, тесляр», «Монтажник систем утеплення будівель», «Слюсар із збирання металевих конструкцій», «Столяр будівельний, тесляр», «Оператор комп’ютерного набору», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Після цього Вячеслав Петрович відвідав Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс «Гармонія», де прийняв участь у квесті для старшокласників «Як стати лідером» та запросив їх на екскурсію до Сєвєродонецької міської ради.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)