У ШКОЛАХ СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ПРОДЗВЕНІВ ПЕРШИЙ ДЗВІНОК

02-09-2019

2 вересня у школах Сєвєродонецька пролунав перший дзвінок та пройшли традиційні святкові лінійки, що приурочені початку нового навчального року. До цієї урочистої події навчальні заклади, як правило, готуються заздалегідь, аби зустріти своїх учнів чистими обладнаними приміщеннями та оновленими рідними класами. Але, як і завжди, по-особливому емоційним цей день став для 1122 маленьких сєвєродончан, які прийшли цього річ до першого класу. Не зважаючи на хвилювання батьків, на личках першачків вбачалась уся відповідальність важливого моменту в їх житті, розуміння того, що тепер вони вступили до лав справжніх учнів.

Не менш символічним сьогоднішнє свято є і для середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16. Саме в цей день, але 45 років тому, вона вперше відкрила двері для своїх учнів, а завдяки високопрофесійному педагогічному колективу за цей час заробила репутацію гідного навчального закладу. Тож таку подію не змогла залишити без уваги і міська влада.

Від імені депутатської групи «Сєвєродончани», депутат Сєвєродонецької міської ради Андрій Гавриленко привітав педагогів та учнів школи з ювілеєм та Днем знань: «Дорогі першокласники, сьогодні – це свято, насамперед, для вас. Ви вступаєте на цікавий, але непростий шлях - шлях знань. Необхідну допомогу та умови для засвоєння важливих для життя знань, вашого навчання для вас створять і перша вчителька, і увесь професійний педагогічний колектив. Шановні педагоги, прийміть найщиріші вітання з 45-річчям заснування закладу. Дякую, вам вчителя, за вашу педагогічну мудрість, любов до своєї справи та до дітей. З Днем знань! З початком навчального року!».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере