Запрошуємо взяти участь у конкурсі на краще новорічно-різдвяне оздоблення

05-12-2016

Шановні сєвєродончани!

Згідно з розпорядженням міського голови з 15 грудня 2016 року по 5 січня 2017 року традиційно в нашому місті проходитиме конкурс на краще новорічно-різдвяне оздоблення територій і/або будівель.

Запрошуємо всіх мешканців, підприємства, організації, установи, приватних підприємців, заклади культури, освіти, спорту та охорони здоров’я  взяти участь у конкурсі – прикрасити до новорічно-різдвяних свят фасади будинків, адміністративних будівель, споруд і прилеглих до них територій, надати нашому місту казкового новорічного настрою та отримати подарунки!

Заявки на участь у конкурсі приймаються в Управлінні житлово-комунального господарства міської ради (вул. Гагаріна, 115, кім. №5) в письмовому або електронному вигляді на електронну пошту (ygkx [dot] sedatukr [dot] net) з 15 по 30 грудня 2016 р.