Вітання з Міжнародним днем волонтера від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

05-12-2016

5 грудня в усьому світі відзначають День волонтера. Останні роки для нас цей день набув особливого значення. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання в адресу цих неймовірних людей, а й слова подяки та визнання їхньої праці.

Прийміть щирі вітання зі святом за вашу безкорисливу, свідому та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю.

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради