В Сєвєродонецьку пройшов вокально-хореографічний фестиваль «Крила надії»

05-12-2016

2-3 грудня в Сєвєродонецькому міському Палаці культури пройшов фестиваль вокально-хореографічного мистецтва «Крила надії». В ньому прийняло участь близько трьох сотень учасників з Луганської, Харківської, Донецької та Сумської областей. Протягом двох днів вони в близько сорока номінаціях в залежності від віку та жанру виступу проходили відбір: демонстрували свої таланти компетентному журі з авторитетних творчих діячів з усієї області.

Оцінював обдарованих конкурсантів й оперний співак з Китаю Ч. Цзюньцяю. Найкращих виконавців  відібрали для виступу в Галаконцерті, який став своєрідним підведенням підсумків дводенного конкурсу. Подивитися на найкращі номери фестивалю мали можливість усі бажаючі. Приїхав на концерт привітати учасників та глядачів з цим святом творчості й переможець першого сезону шоу «Голос країни» Іван Ганзера. Він заспівав для  слухачів й кілька пісень зі свого репертуару.

«Наша надія – мир на Донбасі» - такий був девіз фестивалю. Організатором конкурсу виступила Сєвєродонецька міська рада, співорганізаторами стали Союз вокалістів України та благодійні фонди «Крила надії» та "Фонд Григорія Сковороди". Організатори та учасники конкурсу кажуть, що прагнуть якнайшвидшого закінчення війни та воцаріння миру та злагоди по всій Україні.

«Фестиваль проходить під девізом миру на Донбасі. Поки це наша надія. Але я думаю, що вона здійсниться, і, можливо, вже наступного року фестиваль буде називатися просто «Мир на Донбасі". Сподіваємося сьогодні на це та шукаємо молоді таланти», - звернувся під час галаконцерту до присутніх секретар Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков.

«Такий фестиваль ми проводимо вже вчетверте. До війни він проходив в Луганську та користувався неабиякою популярністю не тільки серед луганчан та мешканців інших регіонів: тут приймали участь і виконавці із сусідніх держав, - каже голова наглядової ради благодійного фонду «Крила надії», один з організаторів конкурсу Григорій Пригеба. - Однією з особливостей цього фестивалю є те, що в ньому наявна окрема номінація для людей з обмеженими фізичними можливостями. В нас теж є кілька учасників в цій категорії. Цим фестивалем ми хочемо об’єднати українців та показати, що ми усі прагнемо миру в цей нелегкий для нашої країни час. Вірю, що до наступного такого конкурсу девіз «Наша надія – мир на Донбасі» стане реальністю та ми будемо жити в сильній та процвітаючій країні».

Завершився фестиваль нагородженням переможців: найкращі отримали дипломи за призові місця та статуетки.

"СВ"