З нагоди Дня Збройних сил України сєвєродончани привітали захисників та медиків у військовому госпіталі

05-12-2019

5 грудня з нагоди Дня Збройних сил України заступник міського голови Ірина Степаненко та депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи "Сєвєродончани" Тетяна Грачова разом з артистами міського Палацу культури (керівник Олена Гринько) відвідали 59-й мобільний військовий госпіталь. Цей медичний заклад розміщений у м.Сєвєродонецьк з 2016 року, та в цьому році 1 серпня відмітив 12-ту річницю від дня створення.

Ірина Степаненко подякувала учасникам операції Об’єднаних сил, які перебувають на лікуванні, за захист України і її мирного населення, а колективу госпіталю – за лікування наших захисників-миротворців: «Дорогі наші захисники та лікарі! Напередодні Дня Збройних сил України я хочу вас привітати зі святом від Сєвєродонецької міської ради, керівництва міста, депутатської групи «Сєвєродончани» та особисто від її лідера Ігоря Миколайовича Буткова. У Сєвєродонецькій міській раді є така мрія – вже скоро ваш госпіталь отримає у нас постійну прописку задля того, щоб ми могли вам більше допомагати, як, наприклад, допомагаємо нашому міськвійськкомату. Наше місто налаштоване до військових тепло і позитивно. Завдяки вам вже п’ять років над Сєвєродонецьком мирне небо, наші дітки ходять в дитсадочки та школи, ми можемо працювати, а місто живе мирним життям! Серед вас є і чарівні жінки, які разом з вами захищають нашу рідну країну та лікують поранених. Я хочу побажати вам усім, а жінкам в особливості, особистого щастя, міцного здоров’я, нехай навколо вас буде мир, злагода та благополуччя! Хай вам щастить! Слава Україні!»

Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників та мирних мешканців від збройної терористичної агресії.

Також, Ірина Вікторівна за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, глибоке розуміння відповідальності у справі збереження правопорядку та з нагоди  святкування Дня Збройних Сил України вручила грамоти виконавчого комітету міської ради та подарунки від депутатської групи «Сєвєродончани» молодшому сержанту Андрію Сикалі та старшому солдату Юрію Ляшенку, водію-санітару евакуаційного відділення, старшому солдату Людмилі Дворніцькій, водію автомобільного відділення, старшому солдату Тетяні Ананьєвій та працівникам ЗСУ Інні Подройко і Юрію Дворовенку. Крім того, усім присутнім вручили солодкі подарунки-смаколики.

Після урочистої частини артисти Сєвєродонецького міського Палацу культури подарували пораненим захисникам та військовим лікарям чарівну концертну програму.

Присутні військові та медпрацівники щирими оплесками зустрічали кожний номер, а артисти під час виступу віддавали присутнім часточку своєї душі.

Приміщення, де проходило поздоровлення та концертна програма було прикрашене десятками малюнків з побажаннями від дітей мирної української Луганщини, які у такий спосіб підтримують своїх захисників.

Средняя: 5 (2 оценок)