Привітання з Днем Збройних Сил України секретаря Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови В. Ткачука

06-12-2019

Шановні сєвєродоннчани, шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО, ООС та ветерани!

Дозвольте від імені міської ради, від депутатської групи «Сєвєродончани», від себе особисто висловити глибоку шану всім, хто захищав, захищає та буде захищати честь, свободу та незалежність нашої Вітчизни. Наш мирний народ проти будь-якої війни, але захистити такий вибір народу можуть лише люди у військовій формі, наші боєздатні Збройні Сили. Сєвєродончани пам’ятають та вдячні нашим визволителям-миротворцям, завдяки яким сьогодні Сєвєродонецьк і навколишні міста, селища та села вже п’ятий рік живуть мирним життям. Низький вам за це уклін!

Разом з тим, ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі обрали своєю професію захист миру та безпеки рідної країни.

Шановні воїни-захисники, сердечно вітаємо вас зі святом, бажаємо не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вами пишається та підтримує весь український народ, а вдома вас пам’ятають і очікують рідні та близькі люди!

Миру вам, здоров’я, злагоди, добробуту та гідного і щасливого життя!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

Секретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови В. Ткачук