Ви тут:

Вячеслав Ткачук: «Якщо погода буде сприяти – в цьому році заплавний міст №1 буде добудовано»

04-11-2019
Категорія: 

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів 4 листопада виїзну робочу нараду на будівельному майданчику заплавного мосту №1, що знаходиться на автошляху між Сєвєродонецьком і Лисичанськом. Будівництво-реконструкція цього об’єкту відбувається за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та Сєвєродонецької міської ради.

«Саме головне, що наразі високі темпи робіт, на будівництві моста не спадають. Є постійний діалог, зворотній зв’язок та розуміння важливості дотримання термінів будівництва мосту у всіх: міської влади, підрядника та замовника. На об’єкті працює 22 робітника. Станом на 1 листопада виконано 62% обсягів робіт. Генеральний підрядник Сергій Капленко (директор ТОВ «Будівельно-монтажна фірма» Технологія») всі робочі процеси тримає на особистому контролі. За жовтень змонтовано передостанній мостовий проліт. На наступному тижні очікується надходження металоконструкцій та балок для монтажу останнього прольоту. І по суті справи, ми можемо починати бетонувати плиту. Є проблема – необхідне потужне електропостачання. Вже займаюся цим питанням. Це можливо вирішити за рахунок підвезення 8-9 кіловатних електрогенератора. 

Сподіваюся, що упродовж місяця-півтора виконаємо переважну частину робіт. Залишиться доробити амортизаційну подушку та асфальтне покриття. Все залежить від погоди та температури повітря. Якщо погода буде сприяти – в цьому році заплавний міст №1 буде добудовано», - зазначив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)