Ви тут:

Фонтан біля міського Палацу культури – роботи завершуються

04-11-2019
Категорія: 

4 листопада в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів виїзну робочу нараду щодо термінів завершення монтажних робіт на фонтані біля міського Палацу культури.

По закінченню наради Вячеслав Ткачук надав коментар: «Я обіцяв, що фонтан біля міського Палацу культури в цьому році буде відновлено. І він буде відновлений. Головна причина затримки завершення робіт – тривала поставка обладнання. Ми тільки три дні тому отримали з Китаю 12 насосів – головне обладнання, за рахунок якого працює фонтан. Їх поставка, зі складності та особливості логістичної системи (через Польщу), затягнулася на три місяці.

Одразу після отримання насосів розпочалися монтажні роботи. До цього була проведена робота з монтажу іншого обладнання – кабельної продукції, світлодіодних світильників та форсунок.

Наразі завершується обв’язка нових насосів та іншого обладнання. Сподіваюся, що упродовж тижня ці роботи будуть завершені. Тим паче, погода дозволяє це зробити.

Підрядник зобов’язаний після завершення усіх робіт (безпечний електромонтаж, водовідведення, очищення води тощо) провести тестування системи та зробити безпосередньо запуск фонтану.

Як я вже зазначав раніше підрядник наш, сєвєродонецький. Є з кого запитувати як за якість робіт так і за гарантію експлуатації. До речі, ті ж саме умови по запуску фонтану нам пропонували київські підрядники. Але за обладнання та роботу вони вимагали 3 мільйони 200 тисяч гривень. Місцевий підрядник все оцінив у 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Тож ми виконуємо обіцянки та продовжуємо працювати на благо сєвєродончан!»

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)