Офіційно: стосовно конфлікту з сосною на території сєвєродонецького інтернату

05-11-2019

У зв’язку з поширенням чуток та пересудів стосовно конфлікту, що виник 04 листопада за участю вихованців сєвєронецького інтернату, Сєвєродонецька міська рада має повідомити наступне.

Сєвєродонецька обласна загальноосвітня школа-інтернат є спеціальним учбовим закладом, який підпорядкований безпосередньо департаменту освіти Луганської обласної державної адміністрації, а майновий комплекс знаходиться в обласній власності. Тож Сєвєродонецька міська рада не має компетенції щодо прийняття рішень, пов’язаних з організацією роботи закладу чи розпорядження майном.

Після розміщення у жовтні 2016 року на частині площ інтернатного дитячого закладу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, між двома установами періодично виникають непорозуміння. Одне з таких сталося напередодні.

Університет внутрішніх справ вирішив переобладнати двір закладу під плац для проходження курсантами стройової підготовки. Для цього було треба видалити дерева, що росли у цьому дворі. Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації, як землекористувач, звернувся до Сєвєродонецької міської ради про знесення 64-х дерев відповідно до плану підготовки території, креслення 17-045-ГП. Рішенням виконавчого комітету від 17 вересня 2019 року №1033 такий дозвіл був наданий. Відповідно до чинної нормативної бази виконком не міг прийняти іншого рішення.

4 листопада 2019 року вихованці та персонал школи-інтерната провели акцію по захисту сосни, яку виростили вихованці цього закладу.

У зв’язку з цим в Сєвєродонецькій міській раді сподіваються, що керівництво  Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка в майбутньому буде погоджувати аналогічні дії з керівництвом та персоналом Сєвєродонецької обласної загальноосвітньої школи-інтернату.

Що стосується дерева, яке захищають вихованці дитячого закладу, то цього тижня  виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради внесе зміни до рішення №1033, і скасує дозвіл на видалення цього конкретного дерева.

Средняя: 5 (2 оценок)