Вячеслав Ткачук взяв участь у засіданні Правління міської організації Товариства Червоного Хреста України

22-01-2020

21 січня відбулось засідання Правління Сєвєродонецької міської організації Товариства Червоного Хреста України, в якому на запрошення взяв участь в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Також участь взяли голова Луганської організації Товариства Червоного Хреста України  Ольга Кудаєва, члени міського Товариства, представники міської ради: департаменту економічного розвитку, відділу освіти, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ЦДЮТ і правоохоронних і державних структур.

Під час заходу озвучено роботу міської організації Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) у 2019 році, внесено зміни до персонального складу Правління та складу Президії Товариства, обрано голову міської організації ТЧХУ – Ганну Полубєдову, та ревізійну комісію.

Всі, хто бажав висловити свою думку стосовно діяльності організації за минулий рік, зазначили, що працював Червоний Хрест на оцінку «добре!». Також лунали слова вдячності від відділу освіти за допомогу волонтерів під час Джури та Школи безпеки. Дякували за навчання населення навичкам надання першої допомоги, психосоціальну підтримку осіб, постраждалих від збройного конфлікту на сході України.

Окремо від міської організації Товариства Червоного Хреста України подякували Сєвєродонецькій міській раді за сприяння у проведенні заходів Товариства та в.о. міського голови Вячеславу Ткачуку, зазначивши, що життя міста передається саме через суспільство.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував за запрошення і за те, що міська організація Товариства Червоного Хреста України допомагає міськраді під час різноманітних заходів, за допомогу незахищеним верствам населення.

«Я захоплююсь тим, що ви робите. Ви дійсно даєте людям частину свого серця. Дякую вам за це! Найголовніше - щоб була комунікація між владою і організацією. Я підтримую більшість озвучених ідей - вони заслуговують на увагу. Потрібна спільна міська програма співпраці з організацією з реалізації проектів. – зазначив Вячеслав Петрович та запросив до діалогу. - Чекаємо на вас у міській раді з пропозиціями - готові обговорити їх у рамках повноважень і можливостей, які має міська влада. Міська рада готова допомагати Червоному Хресту».