Депутатська комісія Сєвєродонецької міськради ініціює проведення капітального ремонту жіночої консультації № 1

21-01-2020

21 січня під головуванням депутата Сєвєродонецької міської ради Олени Буткової відбулося засідання тимчасової контрольної комісії міськради з питань роботи жіночої консультації № 1 Сєвєродонецького перинатального центра та організації гінекологічної допомоги у місті в умовах медичної реформи.

Олена Буткова повідомила, що поспілкувалася з медперсоналом жіночої консультації № 1, які подякували за виконаний ремонт каналізаційного колектора будівлі. Також голова комісії за результатами відвідування перинатального центру висловила пропозицію щодо необхідності виділення коштів для проведення капітального ремонту приміщення жіночої консультації № 1.

Члени комісії підтримали її в цьому питанні та наголосили на необхідності подальшого функціонування системи жіночої консультації у Сєвєродонецьку.

Депутат міської ради Олександр Пєнзов зазначив, що перинатальний центр у Сєвєродонецьку дуже гарний, але там велика скупченість і не вистачає місця. Тому для людей буде краще, якщо працюватиме і вищезазначена жіноча консультація.

Олена Буткова зауважила, що якщо було вирішено проблему з каналізаційним колектором, то цим дано відповідь на питання бути чи ні даній жіночій консультації. Наступним кроком стане звернення до депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів щодо виділення коштів на капітальний ремонт її приміщення. Адже після створення Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади ця консультація буде вкрай необхідна місту.

Присутні висловили думку про те, що жіночу консультацію необхідно також оснастити медичним обладнанням згідно сучасних стандартів, а бажаючих працювати там достатньо. Крім того, потрібно розробити план розвитку закладу та розуміти, яку кількість жінок він зможе прийняти, скільки розмістити лікарів і, виходячи з цього, закупити медичне обладнання.

Депутат Роман Водяник повідомив, що, в зв’язку з недостатнім фінансуванням, раніше не було можливості виконати капітальний ремонт жіночої консультації № 1. Також він зазначив, що після втручання в ситуацію Олени Буткової, у медперсоналу закладу є розуміння, що робити далі: було вирішено зайнятися репродукцією - напрямком, який у місті досі не представлений та вже проведені перемовини з відповідною клінікою у Харкові і в лютому-березні сєвєродонецькі фахівці їдуть туди на стажування.

За результатами засідання вирішено невідкладно звернутися до депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів щодо підготовки проекту рішення з виділення коштів відділу капітального будівництва міської ради на проведення капітального ремонту жіночої консультації № 1 та на найближчий сесії прийняти рішення з цього питання.

Средняя: 5 (2 оценок)