У міськраді розглянуто детальний план території 73 мікрорайону Сєвєродонецька

21-01-2020

21 січня під головування заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради. До її складу відповідно рішення виконкому від 07.11.2019 № 1164 входять представники департаменту землеустрою, містобудування та архітектури, відділу капітального будівництва міської ради, УЖКГ міської ради, архітектори проектів та депутати і члени виконкому міської ради.

Архітектурно-містобудівною радою розглянуто детальний план території 73 мікрорайону міста Сєвєродонецька, який розроблений ТОВ «ІНСТИТУТ ХАРКІВПРОЕКТ», м. Харків. План розроблений з метою уточнення положень Генплану міста.

Відкриваючи засідання архітектурно-містобудівної ради, заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна міської ради Олександр Ольшанського звернувся до присутніх: «Шановні колеги! За ініціативи голови депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ Олени Миколаївни Буткової на сесії міської ради була прийнята Програма розроблення містобудівної документації на території міста Сєвєродонецька. Одна з її складових – це розробка детальних планів територій. Ми на сьогодні маємо вже 12 таких планів. Один з ключових - план території 73 мікрорайону, який нам сьогодні будуть презентувати. Було його попереднє громадське обговорення. На сайті міськради проект цього плану також у вільному доступі. Крім того, він розміщений на стенді у холі адмінбудівлі міської ради та Департаменті землеустрою, містобудування та архітектури. Надані пропозиції було уважно розглянуто та у більшості враховано. Тому приступимо до його розгляду на нашому засіданні».

Директор Департаменту архітектури і земельних відносин Гліб Рудь також зазначив, що згідно з діючим законодавством до розгляду на засіданні архітектурно-містобудівної ради проект детального плану пройшов всі необхідні процедури. При його розгляді були враховані всі пропозиції, які надійшли від громадськості та мешканців міста.

В результаті кропіткого, уважного та прискіпливого розгляду проекту члени архітектурно-містобудівної ради вирішили схвалити наданий детальний план території 73 мікрорайону міста Сєвєродонецька з урахуванням пропозицій.

Відеоматеріал: https://sed-rada.gov.ua/video/rassmotren-detalnyy-plan-territorii-73-mikrorayona-severodonecka-video