Відбулось чергове засідання виконкому

22-01-2020

На черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради 22 січня, яке провів перший заступник міського голови Олег Кузьмінов, розглянуто понад 30 питань. З усіх прийнято відповідні рішення.

Першим було розглянуто проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2020 рік" з його подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Одне з прийнятих рішень стосувалось проведення міських заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Члени виконкому прийняли рішення про створення та затвердження персонального складу позаштатної постійно-діючої військово-лікарської комісії Сєвєродонецького міського військового комісаріату.

Низка рішень стосувалась погодження розміщення засобів пересувної мережі, встановлення режиму роботи деяких об’єктів і демонтажу тимчасових споруд.

Затверджено Перелік об'єктів та Перелік безоплатних робіт для осіб, засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт, та для осіб, на яких судом накладено адміністративне  стягнення, у виді громадських робіт, на 2020 рік. Об’єктами визначено КПЖ «Світанок» і КП «СКС».

Серед іншого внесено зміни до складу та положення комісії, надано матеріальну допомогу громадянам, прийнято низку рішень про захист прав дітей тощо.

Прийнято також рішення «Про внесення змін до кількості педагогічних ставок та встановлення розміру плати за навчання в школах естетичного виховання м. Сєвєродонецька». Яким зокрема, звільнено від оплати за навчання дітей із багатодітних сімей, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей військовослужбовців, які стали інвалідами І чи ІІ груп, або загинули при виконанні службових обов`язків відповідно до п.2 ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту».