Вячеслав Ткачук про рух міського транспорту у Сєвєродонецьку під час карантину

20-03-2020

Шановні Сєвєродончани!

З введенням в країні карантину, люди позбулися тих комфорту та зручностей, до яких звикли. У тому числі – стосовно роботи міського транспорту. Проте, на відміну від деяких інших міст Луганщини, в Сєвєродонецьку міський транспорт працює задовільно.

Сьогодні вдень на міських маршрутах працювали 16 тролейбусів, 12 транспортних засобів на маршруті 5 (у тому числі 4 їздили на Сиротине), 8 – на маршруті 110 (у тому числі 4 на Воєводівку), 16 на маршруті 101 та 4 на маршруті 102.

Хочу поділитися приємною новиною, з понеділка в Сєвєродонецьку на маршрутах будуть вже 17 машин – вводиться в дію новий розклад.

Тобто кількість транспорту на міських маршрутах у нас не зменшилась. Зменшилась кількість пасажирів, що перевозиться. Оскільки є вимога Уряду, щоб у тролейбусі чи автобусі одночасно перебувало не більше 10 пасажирів. Це призвело до проблем з перевезенням пасажирів у Борівське – перевізник відмовляється здійснювати перевезення за умов, коли автобус наполовину пустий. Але це питання – компетенція обласної державної адміністрації – місто не визначає перевізника на цьому маршруті.

Міська рада, також, не наділена правом визначати перевізника, дозволяти чи забороняти перевезення на приміських та міжміських маршрутах. У тому числі – рейси на Рубіжне та Лисичанськ.

Що стосується перевезень по місту – міська рада їх забезпечить. Дякую керівників підприємців, водіїв,кондукторів за сприяння та роботу.

Проте маємо нагадати, що в Україні введено карантин. Він дійсно потрібен, зараз лише гарантійні заходи забезпечать мешканцям міста здоров’я. А карантин – це менше бути на вулиці, а тим більше – у громадському транспорті. Тож прохання обмежити ваші поїздки, не їздити без гострої необхідності, берегти здоров’я вас самих та ваших близьких.

Будьте здорові та бережіть себе.

З повагою                                                                     ВячеславТкачук

в.о. міського голови