Використання захищених носіїв особистих ключів

03-03-2017

З метою захищення прав фізичних та юридичних осіб під час проведення державної реєстрації нерухомості та бізнесу і реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», наказу Міністерства юстиції України від 31.10.2016 р. №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 р. за №1410/29540) державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, нотаріуси з 1 квітня 2017 року використовують виключно захищені носії особистих ключів під час доступу до Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

Головне територіальне управління юстиції
у Луганській області