Ви тут:

Отримання пенсій  через установи банків

03-03-2017
Категорія: 

Станом на 1 лютого 2017 року кількість пенсіонерів, які відкрили в банках м. Сєвєродонецька поточні рахунки для отримання пенсій та допомог, склала близько 39,5 тис. чоловік, або 68,8% від загальної кількості пенсіонерів. 
Пенсійний фонд України зацікавлений в обслуговуванні пенсіонерів через банківські установи. По-перше, це допомагає економити кошти Фонду, тому що банківські установи виконують операції по відкриттю пенсійних рахунків, зарахуванню та виплаті безоплатно. Підприємства ж «Укрпошти» виконують послуги з доставки пенсій за плату. Так, наприклад, за 12 місяців 2016 р. економія коштів від виплати пенсій через банківські установи склала 8679,6 тис. грн. З розрахунку того, що середня пенсія по місту складає 1999 грн., на заощаджені кошти можна виплатити пенсію близько 4300 пенсіонерам.
По-друге, отримувати пенсію в установах банків вигідно і самим пенсіонерам. Крім того, що є можливість отримувати відсотки по залишках коштів на рахунках, немає й зайвих клопотів. Зняти кошти з банківського рахунку можна у будь-який час. Виплата пенсій проводиться по встановлених кожному пенсіонеру датах (щоденно з 4 по 25 число кожного місяця). 
Основними критеріями відбору банків для обслуговування пенсіонерів є надійність та якість обслуговування. Тому обов’язковою умовою участі банка у конкурсі є наявність аудиторського заключення про фінансовий стан та підтвердження Національного банку цих даних. Згідно з діючим законодавством, договорами про співробітництво між Пенсійним фондом України та комерційними банками, управління ПФУ в м. Сєвєродонецьку двічі на рік проводить перевірки в установах банків, під час яких контролює своєчасність зарахування коштів на рахунки пенсіонерів.
У місті Сєвєродонецьку є можливість відкрити рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги у таких банках: ПАТ «Державний Ощадний банк України»; ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»; ПАТ КБ «ПриватБанк»; ПАТ «Промінвестбанк»; ПАТ «УкрСиббанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрсоцбанк»; ПАТ «Перший Український Міжнародний банк», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ПАТ «Альфа Банк», ПАТ «Сбербанк».
Радимо скористатися наданими можливостями.
Управління Пенсійного фонду України 
в м. Сєвєродонецьку

Рейтинг: 
Голосов пока нет