В Сєвєродонецьку пройшли громадські слухання з приводу будівництва спортивного «Ядра»

21-06-2016

17 червня у приміщенні Сєвєродонецького агентства розвитку громади пройшли громадські слухання з приводу будівництва спортивного «Ядра».

У заході брали участь працівники міської ради, представники громадських організацій та мешканці міста, яких цікавить це питання. Це засідання ініційовано Сєвєродонецьким агентством молодіжних ініціатив («САМІ»). Саме тому першим до присутніх звернувся голова цієї громадської організації Вадим Любченко. «Сьогодні круглий стіл з питання створення спортивного «Ядра» в районі проспекту Центральний вулиці Гагаріна та Федоренко. В якому стані це місце зараз знаходиться, ми всі знаємо. В цьому році була запропонована ініціатива створення спортивного «Ядра» в місті Сєвєродонецьку саме на цьому майданчику. Наша задача на круглому столі всебічно розглянути це питання, обговорити його та опрацювати необхідність створення там спортивного майданчика, який вигляд цей майданчик буде мати, обговорити ті проблеми, які, можливо, зараз є і які в майбутньому можуть з’явитись».

Від імені міськради висловив підтримку в створенні спортивного «Ядра» перший заступник міського голови Аркадій Валерійович Коростельов.

«Ініціатива створення "Ядра" з'явилася від влади. Але з самого початку ця ідея знайшла політичний відтінок з боку опонентів органів місцевого самоврядування. Лише, як говориться, ледащий, критикуючи створення «Ядра», не політизував та не піарився на цьому питанні. І дуже добре, що громадськість нарешті зацікавилася будівництвом цього майданчика та демонструє готовність підтримувати та брати участь в реалізації. Доцільність створення спортивного "Ядра" була доведена, тож тепер потрібно припинити політизувати та піаритися навколо цього питання, а переходити до конструктивної роботи задля ефективної реалізації цієї ідеї", - сказав перший заступник міського голови Аркадій Валерійович Коростельов.

У ході заходу організатори круглого столу продемонстрували присутнім своє бачення вигляду та конструкцію цієї спортивної споруди. У свою чергу Аркадій Коростельов, як представник влади, поінформував про побажання в побудуванні «Ядра» від професіоналів, представників будівельних, архітектурних та спортивних відділів Сєвєродонецької міської ради.

Під час громадських слухань усі бажаючі могли висловитися стосовно "Ядра". І всі, як один, висловили побажання, привести той спортивний майданчик до ладу задля розвитку спорту в місті та пропагуванні активного здорового способу життя серед містян.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради