В Сєвєродонецьку привітали медичних працівників із професійним святом

21-06-2016

17 червня, напередодні Дня медичного працівника, в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбувся урочистий захід з нагоди цього свята.

Були і вітання від керівництва міської ради. Звернувся до присутніх в залі заступник міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко.

«Від імені міської ради та виконкому прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, з Днем медичного працівника. Якщо говорити про роль медицини, про роль медичних працівників, важко переоцінити ваш внесок та вашу значимість в життєдіяльності нашого міста. Без вас неможливе існування суспільства на сьогоднішній день. Саме до вас йдуть за допомогою, надією та порятунком, - сказав Андрій Анатолійович. – Нехай вас оберігає Бог. Здоров’я вам, добробуту, щастя та миру».

Грамотами та квітами від виконкому за багаторічну самовіддану і сумлінну працю, високий  професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня медичного працівника були нагороджені медичні працівники. Серед них: лікар-дерматовенеролог шкірно-венерологічного  відділення консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Наталія Леонтіївна Корчма, лікар-офтальмолог консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №2 КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Валентина Анатоліївна Костирко, лікар-фтизіатр протитуберкульозного відділення консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Ольга Анатоліївна Панькова, лікар-фтизіатр протитуберкульозного відділення консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Юрій Вікторович Жилін, лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторного відділення №3 КУ “Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги” Лариса Володимирівна Чепурна, лікар загальної практики–сімейнийлікар амбулаторного відділення № 2 КУ “Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги” Валентина Іванівна Фоміна, сестрамедична стаціонару педіатричного відділення КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Світлана Миколаївна Мотора, медичнийреєстратор жіночої консультації №2 міського Перинатального центру КУ “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Світлана Анатоліївна Степаненко. Почесною грамотою та грошовою винагородою від виконкому за багаторічну самовіддану і сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня медичного працівника нагороджена лікар-кардіолог кардіологічного відділення КУ „Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Ольга Іванівна Олійник.

Також привітав під час заходу своїх колег начальник управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради Роман Валерійович Водяник. «Дозвольте привітати вас з цим святом та побажати вам, передусім, здоров’я та миру. Ви - найкращі медичні працівники, яких я знаю. Ви довели можливість праці не тільки в мирний час, але й в надзвичайних ситуаціях. І на сьогоднішній день наша охорона здоров’я не тільки благополучно функціонує та працює, але й розвивається, - сказав Роман Валерійович. – Дякую вам за все. Здоров’я вам та миру».

Після офіційної частини медичних працівників вітали із професійним святом творчі колективи міського Палацу культури.