Урочисто нагороджено переможців фотоконкурсу «Золота осінь Сєвєродонецька – 2019»

09-11-2019

9 листопада у Сєвєродонецькому міському Палаці культури в День працівників культури та майстрів народного мистецтва, День української писемності та мови відбулося урочисте нагородження переможців фотоконкурсу «Золота осінь Сєвєродонецька – 2019», який проходив за ініціативи та підтримки міської ради. Метою конкурсу було створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей, сприяння покращенню естетичного вигляду міста, виховання патріотизму та почуття гордості за рідне місто.

З самого ранку у малому фойє на стендах було розміщена фотовиставка робіт, де їх могли оглянути та оцінити глядачі.

Слід зазначити, що фотоконкурс «Золота осінь Сєвєродонецька 2019» відповідно до рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради розпочато 30 вересня. Роботи на Конкурс приймалися до 25 жовтня - виставлялися у фотогалереї на сторінці Сєвєродонецької міської ради соцмережі Фейсбук. До 4 листопада відбувалося головування за найкращі роботи шляхом виставлення лайків. А 6 листопада були підведені підсумки фотоконкурсу. За кількістю лайків було відібрано 3 найкращі роботи. Ще 5 робіт визначило журі, до складу якого входили відомі у Сєвєродонецьку фотомайстри - Едуард Яровий, Олександр Зорік, Олена Нєхаєва та Костянтин Скоморох.

Переможцями фотоконкурсу стали роботи:

- «Казкова осінь» та «Казкова золота осінь» - автор Любенко Марія, СЗШ№16;

- «Под зонтиком посижу и немножко отдохну» - автор Олеся Тимошенко, ДНЗ №38 «Росинка»;

- «Белый Ангел» - автор Ольга Власенко, фотограф;

- «Прогулянка біля о. Чистого» - автор Зелінський Данило, Станція юних техніків відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, гурток «Фотоаматори»;

- «Фарби осені» - автор Токарєва Сніжана, СЗШ №5 (5-А клас);

- «Політ над містом» - автор Токарева Аліна, СЗШ №16 (11-Б клас);

- «Чарівні фарби осені» - автор Шепелєв Ждан, СЗШ№1.

Заступник міського голови Олексій Свєтіков поздоровив учасників і переможців конкурсу та вручив грамоти і подарунки від Сєвєродонецької міської ради та зауважив, що на захід завітала і символ Конкурсу – маленька дівчинка Злата, світлина з якою також перемогла.

Крім того, Олексій Свєтіков вручив подяки міськради закладам освіти і культури, які прийняли участь в організації фотоконкурсу: ДНЗ №38 «Росинка», Борівському НВК; КДНЗ №37 «Струмочок», НВК «Гармонія», КЗ «СМПК», СДЮК «Юність», Сєвєродонецькому міському Центру дитячої та юнацької творчості, СЗШ №1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 16, 17, 18, Сєвєродонецькому навчально-виховному комплексу «Спеціалізована школа-колегіум», Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцею, СМ ЦЕНТУМ та гуртку «Фотоаматори» Станції юних техніків відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Учасники фотоконкурсу в свою чергу подякували Сєвєродонецькій міській раді за організацію фотоконкурсу та висловили сподівання, що подібні заходи, у зв’язку з зацікавленістю і популярністю серед городян та гостей міста, будуть відбуватися хоча б відповідно порам року.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)