Ви тут:

Урочисте вручення дипломів  у Сєвєродонецькому інституті МАУП

28-11-2016
Категорія: 

У День студента в Сєвєродонецькому інституті МАУП відбулася урочиста подія. Випускникам, які навчалися на підставі ваучера за спеціальністю «Програмне забезпечення систем», були вручені дипломи спеціалістів.
На початку заходу з вітальними словами до «вчорашніх студентів» звернулися заступник директора інституту Єлизавета Олександрівна  Кравцова та представник міського Центру зайнятості Світлана Володимирівна Малік. Вони підкреслили важливу соціальну значимість проекту, який надає можливість безкоштовно отримати другу вищу освіту за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного страхування і підтримувати конкурентоспроможність осіб на ринку праці.
За період дії цієї програми з 2013 по 2016 роки в СІ МАУП на підставі ваучера пройшли перепідготовку більше 20 мешканців регіону, серед яких працівники закладів освіти й культури, виконавчих органів влади, підприємці та керівники установ.

Щасливі володарі новеньких дипломів у свою чергу звернулися зі словами щирої подяки до адміністрації та викладачів інституту, представника Центру зайнятості за надану можливість знову відчути себе студентами, дізнатися багато нового, цікавого та за перспективу реалізувати себе у новій якості. Лунали вірші, вручалися квіти, а завершилися урочистості чаюванням та душевною розмовою.

За інф. газети  «Сєвєродонецькі вісті»

Рейтинг: 
Голосов пока нет