Інформація Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки вартості об’єктів комунальної власності:

28-11-2016

1. Нежитлове приміщення загальною площею 60,0 кв. м за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 15.
2. Нежитлове приміщення загальною площею 195,3 кв. м за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 8.
3. Нежитлова будівля загальною площею 64,7 кв. м за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 1в.
4. Нежитлова будівля загальною площею 65,0 кв. м за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Промислова, 3а.
Дата оцінки буде визначатися окремо по кожному об’єкту оцінки.
Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:
- заяву на участь у конкурсі;
- копію установчого документа претендента;
- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників;
- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
- інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Пропозиції щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт подаються в запечатаному конверті.
Пропозиції щодо терміну виконання роботи необхідно зазначити в календарних днях.
Документи приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування.
Конкурс відбудеться через 14 календарних днів з дня опублікування цієї інформації у приміщенні Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32, кімн. 14.
Телефони для довідок: 4-41-15; 4-21-61; 4-05-09.

За інф. газети "Сєвєродонецькі вісті"