У Сєвєродонецьку відзначили День Збройних Сил України

06-12-2019

Заходи з нагоди Дня Збройних Сил України у Сєвєродонецьку розпочалися напередодні, 5 грудня. Керівництво міста відвідали міськвійськкомат і військовий госпіталь.

У День Збройних Сил України, 6 грудня, урочистості розпочались покладанням квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України О.В. Радієвському за участю керівництва  міста, працівників облдержадміністрації і виконавчих органів міськради, правоохоронних структур, військовослужбовців, учнівської молоді, громадськості та містян.

До присутніх звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Шановні сєвєродончани! Шановні військовослужбовці! Шановні учасники АТО та ООС, ветерани! Дозвольте від імені міської ради, депутатської групи «Сєвєродончани» привітати вас з цим святом і висловити вдячність і пошану за те, що ви сьогодні забезпечуєте мир і спокій у нашій громаді. Це дає можливість працювати, а дітям ходити до шкіл, до садочків. І їх посмішки – це головне, заради чого ми все це робимо. Дякую матерям, які виховали людей, котрі сьогодні захищають нашу Вітчизну! Здоров’я вам, миру, щастя, достатку у кожній сім’ї! Слава Україні!»

Учні середньої загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 4 у віршованій формі подякували визволителям-миротворцям за їх службу та захисті нашої країни.

Пам’ять загиблих за волю і незалежність України вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника генерал-майора Олександра Радієвського.

Після чого керівництво міста вшанували пам`ять загиблих сєвєродончан під час проведення антитерористичної операції на сході України, відвідавши меморіальні дошки.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере