До Дня місцевого самоврядування у міськраді відбулись урочистості

06-12-2019

З нагоди Дня місцевого самоврядування, 6 грудня, у Сєвєродонецькій міській раді привітали працівників виконавчих органів міської ради.

Поздоровлення від керівництва міста, від депутатської групи «Сєвєродончани» та її керівника Ігоря Буткова передали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, перший заступник міського голови Олег Кузьмінов, заступник міського голови Олександр Ольшанський і керуючий справами виконкому Юрій Журба.

До своїх колег звернувся в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Мені дуже приємно стояти перед нашою командою, перед людьми, з якими ми разом служимо нашим городянам. І очевидні успіхи, які є у місті – це у тому числі завдяки і вашій участі. Бажаю подальшої плідної співпраці, здоров’я вам, благополуччя вашим родинам!»

До привітань приєднався перший заступник міського голови Олег Кузьмінов: «Мира, добра, с вами приятно работать, вы - настоящие самоуправленцы».

Заступник міського голови Олександр Ольшанський зауважив: «Хочу сказати, що посадова особа місцевого самоврядування – це не є посада. Це є покликання. Покликання душі. Посадова особа найближче всіх стоїть до людей. Я щиро хочу подякувати за вашу кропітку серйозну та професійну роботу».

За  високий професіоналізм, всебічну допомогу в організації яскравих міських свят  та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування  грамотою та  цінним подарунком - годинником з символікою міста Сєвєродонецька нагороджено Панасенка Дмитра Васильовича, голову Луганського відокремленого підрозділу громадської організації Асоціація спортивного танцю України, керівника танцювального колективу ПК хіміків.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував Дмитру Панасенку за проведені у Льодовому Палаці минулими вихідними Всеукраїнські змагання зі спортивних танців, які сприяли підвищенню престижу міста Сєвєродонецька.

За самовіддану працю, вагомі досягнення, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування грамотами та подарунками від депутатської групи «Сєвєродончани» нагороджено таких працівників:

• Ольшанський Олександр Вікторович, заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна;
  • Багрінцева Марина Іванівна, начальник фінансового управління;
  • Рудь Гліб Всеволодович, директор департаменту землеустрою, містобудування та архітектури;
  • Вітченко Ольга Вікторівна, заступник директора департаменту - начальник відділу інвестиційної політики департаменту економічного розвитку;
  • Грачова Тетяна Вікторівна, начальник відділу культури;
  • Кас’яненко Олександр Вікторович, начальник відділу земельних відносин департаменту землеустрою, містобудування та архітектури;
  • Міндріна Тетяна Олександрівна, заступник начальника організаційного відділу;
  • Ліннік Сергій Миколайович, заступник начальника відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю;
  • Жолудєва Світлана Анатоліївна, адміністратор відділу адміністративних послуг;
  • Летуча Людмила Іванівна, головний бухгалтер служби у справах дітей;
  • Мороз Олена Володимирівна, начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансів, головний бухгалтер УЖКГ;
  • Польських Галина Олександрівна, головний спеціаліст відділу формування, обліку та управління комунальною власністю, орендних відносин Фонду комунального майна;
  • Суховєєва Юлія Костянтинівна, головний спеціаліст відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю;
  • Хаврич Валерій Володимирович, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства УЖКГ;
  • Танцура Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст відділу опрацювання заяв та прийняття рішень УП та СЗН;
  • Водяник Роман Валерійович, депутат Сєвєродонецької міської ради VII скликання;
  • Шерстюк Дмитро Анатолійович, депутат Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере