У Сєвєродонецьку розпочалась першість міста з кікбоксингу

06-12-2019

6 грудня у Сєвєродонецьку під егідою обласної Федерації кікбоксинга WAKO та сприяння і підтримки Сєвєродонецької міської ради на базі КДЮСШ 1 відділу молоді та спорту міськради розпочалась першість міста з кікбоксингу, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів без насильства». Захід проходить з 06 по 07 грудня та відбувається вперше з моменту відкриття секції кікбоксингу.

В першості з кікбоксингу приймають участь понад 100 учасників з Лисичанська, Сватового, Рубіжного та господаря свята - Сєвєродонецька, який представляють три команди.

Учасників заходу від міської влади привітала заступник міського голови Ірина Степаненко: «Дорогі учасники змагань та гості, сьогодні у нас проходять чудові змагання, які присвячені Всеукраїнській акції «16 днів без насильства» Ми кажемо «Ні!» насильству і «Так!» - спорту! Від Сєвєродонецької міської ради та від нашої найчисельнішої депутатської групи «Сєвєродончани» хочу побажати вам усього найкращого! Хай вам щастить!»

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко зазначив: «Шановні спортсмени, тренерський склад, батьки та гості! Від імені депутатів міської ради, від імені депутатської групи «Сєвєродончани» прийміть привітання з сьогоднішнім святом спорту! Нехай переможуть найсильніші!».

Почесний Президент Федерації кікбоксингу у Луганській області Леонід Березинський також звернувся до присутніх: «Шановні друзі! Бажаю всім спортсменам усього найкращого! В спорті немає ворогів, а є здорова наснага до перемог. І я вам їх бажаю! Зі святом вас!»

Також за пропозицією Ірини Степаненко присутні хвилиною мовчання вшанували жертв трагедії в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Змагання розпочалися, а 7 грудня відбудеться урочисте нагородження переможців. Бажаємо усім вдалих виступів та перемог найсильнішим і найнаполегливішим!

Цікава інформація: Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі 1 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради понад 20 років.

В спортивній школі відкриті  6 відділень з видів спорту: теніс, теніс настільний , бокс, кікбоксинг, дзюдо та скелелазіння.

За висновками спортивних результатів КДЮСШ 1 було присвоєно  першу категорію. КДЮСШ 1 має свою спортивну базу з обслуговуючим персоналом 44 чоловіка, та тренерсько-викладацьким складом - 17 чоловік.

В школі тренується 528 дітей. Спортсмени протягом навчального  року

брали участь в обласних чемпіонатах, в Чемпіонатах  України та Кубках України, Всеукраїнських турнірах , а також в Міжнародних турнірах та турнірах Європи.

В КДЮСШ 1 проводяться різні турніри:

- відкрита першість міста пам’яті МС з боксу В. Хрисанкова;

- боротьба самбо та дзюдо: відкрита першість міста пам’яті МС з боротьби самбо В. Потапова та командний турнір присвячений Дню міста;

- відкрита першість міста пам’яті М. Краснощокова та Фестиваль скелелазіння;

- відкрита першість міста з кікбоксінгу;

- низка заходів з великого тенісу - Всеукраїнський турнір - Меморіал К.Глухової; Всеукраїнський турнір пам’яті МС з тенісу М. Фільова; Всеукраїнський турнір пам’яті МС з тенісу В. Лисакової; всеукраїнський турнір на призи Мерії; міські турніри та турніри вихідного дня;

- відкриті першості міста та сімейні турніри з настільного тенісу;

Протягом року вихованці тенісу настільного становилися переможцями та призерами Чемпіонатів України (командний, парний та особистий розряди) та Клубних Чемпіонатів України (Вища ліга та Супер ліга) – Шередега Софія, Тертична Марія, Кулаченко Валерія. Також на Чемпіонатах України серед молодших тенісистів можна відзначити зайняті 5-ті місця - Поборчий Данило, Іванченко Єгор, Гапотченко Андрій.

П’ять років поспіль вихованці відділення тенісу входять в склад команди України: кандидат- Ілля Білобородько; резерв- Ілля Ревенко, Іван Кременчуцький та Ірина Лисих.

Кременчуцький Іван став бронзовим призером на Чемпіонаті України до 16 років в особистому та парному розрядах. Лисих Ірина –в особистому розряді посіла 1 місце, в парному-2 місце і отримала звання МСУ. В Чемпіонаті України серед дорослих Ірина Лисих посіла 1 місце. А на Кубкі України-2 місце, підтвердивши вдруге звання МСУ.

Тенісисти беруть участь не тільки в Всеукраїнських турнірах, а в Турнірах Тенісної Європи в Білорусії, Молдові, Латвії, Угорщині, Туреччині и привозять золоті, срібні та бронзові медалі.

Бокс: вихованці брали участь в Чемпіонатах України та посіли 5 місце: Рабочий Давид, отримавши звання КМС;7 м - Пригода Артем; 8 місце – Чичулін Данило.

Відділення скелелазіння: на Чемпіонаті України Мишко Олексій посів 2 місце.

На Чемпіонаті з боротьби самбо Рісухін Богдан посів 3 місце.

Кікбоксери на Чемпіонаті України показали гарний результат - 2 перших міста (Кошелєва Дар’я та Щербіна Дар’я); 2 місце у Ануфрієва Данила; 3 місце - у Грецького Артура.

Средняя: 5 (2 оценок)