У Сєвєродонецьку розпочався Всеукраїнський семінар-практикум керівників центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді

16-10-2019

16 жовтня у Сєвєродонецькому Центрі туризма, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради відкрився триденний Всеукраїнський семінар-практикум директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів.

Семінар проводиться на тему «Національно-патріотичне виховання та соціалізації в сучасному освітньому просторі учнівської молоді міста Сєвєродонецьк» за підтримки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Сєвєродонецької міської ради.

У Сєвєродонецьк завітали керівники районних і міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів з Дніпровської, Донецької, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей задля ознайомлення з найкращими здобутками та досягненнями сєвєродонецьких колег.

Від міської влади учасників семінару привітала в.о. міського голови Ірина Степаненко: «Я рада вітати вас у нашому славному місті Сєвєродонецьку, якому в цьому році виповнилося 85 років. Бажаю вам плідної роботи та приємних зустрічей і спілкування. Завдяки вам діти після шкільних занять продовжують розвиватися та взнають багато нового і цікавого про нашу державу. Дякую за те, що ви виховуєте справжніх патріотів України!»

Також присутніх привітали представники Департаменту освіти і науки, Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму ЛОДА та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Сєвєродончани в перший день своєї роботи поділилися з колегами досвідом партнерської взаємодії Центру туризма, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді з міською владою. Також присутні обговорили особливості функціонування та розвитку закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напрямку в умовах децентралізації влади. Відбулося ознайомлення з досвідом роботи Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради з питань національно-патріотичного виховання та соціалізації учнівської молоді в сучасному освітньому просторі. Щире захоплення у гостей заходу викликала презентація авторської програми гуртка «Туристична пісня». Крім того, учасникам семінару була представлена реалізація виховного потенціалу засобами дослідницької та музейної роботи.

Средняя: 5 (2 оценок)