В міській раді зустрічалися з Генеральним консулом Німеччини

16-10-2019

16 жовтня в міській раді відбулася зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку паном Штефаном Кайлем, участь в якій взяли в.о. першого заступника міського голови Олександр Ольшанський, заступник міського голови Олексій Свєтіков, представники депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко і Тетяна Грачова, керівники виконавчих органів міської ради.

Після привітань та слів вдячності на адресу гостя в.о. директора Департаменту економічного розвитку Ольга Вітченко презентувала результати співробітництва міської ради з міжнародними та німецькими організаціями, спрямовані на вирішення проблем міста, які виникли внаслідок війни.

Керівництвом міста були окреслені проблеми, які виникли у Сєвєродонецьку у зв’язку з війною на сході України і у вирішенні яких місто сподівається на допомогу європейських країн.

Під час обговорення Олександр Ольшанський запропонував консулу посприяти відкриттю у Сєвєродонецьку офісу німецької організації «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Була обговорена ситуація зі створенням Сєвєродонецької об’єднаної громади, яка цікавила гостя.

Багато часу консул присвятив проблемам встановлення миру на сході України. Він розповів про історію появи плану Штайнмаєра, сказав про схожість ситуації в Україні та у Німеччини (у п’ятдесяті роки). І навіть навів приклад вирішення конфлікту в Еритреї.

Наприкінці зустрічі консул запропонував сєвєродончанам посприяти у налагоджені побратимських взаємовідносин з одним із міст Німеччини. Що було з вдячністю прийнято українською стороною.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)