У міськраді вручили ще два сертифікати на отримання матеріальної допомоги на 10 000 гривень кожним батькам двійні

16-10-2019

Вже вісім сімей, в яких народилась двійня, отримали подарунок від Сєвєродонецької міської ради - сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень у  рамках реалізації міської програми «Турбота» на 2019 рік. Ця програма прийнята за ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» депутатами міської ради з метою підтримки сімей, в яких народилися двійні, трійні або більше дітей.

16 жовтня володарями сертифікатів стали щасливі родини Сєлівьорстових та Ушакових.

Так, у сім’ї Ростислава та Ірині Сєлівьорстових вже є два хлопчики, а нещодавно народилась двійня – дівчатка, і родина водночас стала багатодітною. Інша родина - Ігор та Марина Ушакови – стали батьками хлопчиків.

Привітала їх від Сєвєродонецької міської ради в.о. міського голови Ірина Степаненко: «Поздоровляємо з народженням діточок! Ми раді вітати вас у міській раді! У нас є така програма "Турбота". Депутати дотримуються думки, що потрібно заохочувати такі сім'ї, підтримувати їх матеріально. Це ініціатива депутатської групи «Сєвєродончани». Кошти, які ви отримаєте, стануть вам допомогою – придбаєте для малюків, що вважаєте за необхідне. Бажаємо вашим родинам здоров'я та сімейного благополуччя! Нехай ростуть всі ваші дітки здоровенькими та щасливими під мирним небом України!»

***Одноразова матеріальна допомога надається за рахунок коштів міського бюджету сім’ям, які зареєстровані та проживають у місті Сєвєродонецьку та селищах, які входять до складу Сєвєродонецької міської ради, при народженні двійні, трійні або більшої кількості дітей, в розмірі 10 000 гривень на сім’ю, в межах витрат, передбачених на ці цілі «Комплексною міською цільовою програмою «Турбота» на 2019 рік». Виплата грошових коштів здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, яке є головним розпорядником таких коштів, шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одного з батьків-заявників через установу банку за їх вибором.

Средняя: 5 (2 оценок)