У Сєвєродонецьку продовжує роботу «Школа Волонтерів»

21-12-2016

22-24 грудня 2016 року у Сєверодонецьку відбудеться продовження третього етапу соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

«Школа волонтерів» – це проект, який спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності молоді про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення молодих внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об'єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

В Сєверодонецьку  партнерами проекту є Сєверодонецька молодіжна рада та Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля.

До участі у проекті запрошуються активні громадяни, студенти, представники громадських організацій. Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

Якщо вас зацікавив проект, зв’яжіться з нашим координатором Потій Олександр, т.: +38(067) 579-42-26, potavatua [dot] fm та зареєструйтесь на сайті ]]>http://poruch.ua/school]]>

Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.

Фінальна мета проекту – створити нову соціальну мережу активістів у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.

«Школа Волонтерів» сприятиме підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі ВПО в житті громади.

Довідка:

Проект «Школа Волонтерів» реалізується громадською організацією «Всеукраїнська громадська організація «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська ,Запорізька Луганська та Донецька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.