Ви тут:

Відкриття новорічної ялинки в міському ПК

21-12-2016
Категорія: 

19 грудня, в День святого Миколая, у міському Палаці культури відбулося відкриття новорічної ялинки Сєвєродонецька. Дітям, які брали участь у міських та обласних олімпіадах, досягли особливих успіхів у навчанні, а також різних соціальних категорій надано право першими запалити вогники на новорічній ялинці та побачити чарівну казку, інсценовану вихованцями і працівниками ПК.

Перед очима юних глядачів на сцені розгорнулася казкова історія, у якій розповідається про боротьбу добра і зла. Старий рік не захотів поступитися місцем Новому. Годинники зупинилися. Чарівний ключ, який раз у рік заводив чудовий годинник у країні Часу викрадено. Але добрі казкові персонажі, їх дружба, посмішки, віра і сила змогли подолати всі труднощі та негаразди. Справедливість, добросердечність, любов і віра перемогли. Зло отримало поразку, і новорічне свято відбулося. Головна ялинка засвітилася переливами різнокольорових вогників, пролунали фанфари, і на одну мить настав Новий рік.

Милувалися урочистим театралізованим відкриттям міської новорічної ялинки і представники міської влади. Присутніх у залі дітей з Днем святого Миколая та новорічними святами, що наближаються, привітали заступник міського голови Андрій Гавриленко та начальник відділу культури Тетяна Грачова.

У своїй промові вони відзначили, що наші діти веселі і завзяті. Це говорить про те, що під подушкою у цих хлопців та дівчат виявилися не різки, а приємні сюрпризи. Значить, кожен з них у Новий рік увійде з добрими результатами.

«Нехай це стане стимулом і завдатком на майбутній рік, – підкреслив Андрій Анатолійович. – Постарайтеся не засмучувати рідних і близьких і у Новому, 2017 році. Я бажаю вам здоров'я, миру і благополуччя. Нехай сьогоднішній радісний настрій буде у вас постійно. Нам, дорослим, дуже хочеться, щоб ваші світлі обличчя не захмарювалися труднощами і неприємностями. З прийдешнім вас Новим роком!»

У свою чергу начальник відділу культури приєдналася до святкових привітань і повідомила, що цього року в Сєвєродонецьку буде багато казкових чарівників. На міській новорічній ялинці на площі Перемоги, відкриття якої заплановане на ці вихідні, буде присутній чарівний Дід Мороз. Кажуть, до нього можна буде підійти і шепнути на вушко заповітне бажання. І тоді воно обов'язково збудеться.

«Очікуємо, що цей Дід Мороз вручить кожній дитині невеликий сувенір, – запевнила Тетяна Вікторівна. – Адже в нашому місті найпрекрасніші діти. Вони всі добре навчаються, слухняні і заслуговують найкращого свята і казкових подарунків».

Олеся ПЕТРОВА

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)