У Сєвєродонецькій міськраді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

11-12-2019

11 грудня в залі засідань Сєвєродонецької міської ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося урочисте привітання та нагородження героїв-ліквідаторів.

Від міської влади учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС привітали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, депутат міської ради, заступник керівника депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, заступник міського голови Ірина Степаненко та керуючий справами виконкому Юрій Журба.

Від міської ради, виконкому, а також від депутатської групи «Сєвєродончани» та її лідера Ігоря Буткова вони подякували героям-ліквідаторам за проявлену відвагу, патріотизм і мужність в подоланні техногенної катастрофи. А в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, крім того, зазначив: «Сєвєродонецька міська рада та наша найчисельніша депутатська група «Сєвєродончани» завжди знаходять можливість вас підтримати та допомогти. Сподіваюся, що вже наступного року ми зможемо достойно вшанувати ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС новим міським пам’ятником, конкурс на який за вашою пропозицією буде оголошено на найближчому виконкомі. А вам та вашим рідним і близьким бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!»

За клопотанням голови ГО «Ветерани Чорнобиля м. Сєвєродонецька» Алевтини Фіалковської за вагомий особистий внесок у справу подолання наслідків техногенної катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено грамотами, подяками і подарунками від виконавчого комітету міської ради та депутатської групи «Сєвєродончани» п’ятьдесят сєвєродончан, які в 1986 році рятували Україну та світ від ядерної катастрофи.

13 грудня о 10:00 до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобиля (Сквер Слави, р-н перехрестя вул. Донецька - пр. Гвардійський).