Ви тут:

Точки покращення: пішохідні переходи для дітей стануть безпечнішими

11-12-2019
Категорія: 

Завершується другий етап встановлення фігурок школярів на пішохідних переходах, на яких зазвичай багато дітей. 10-11 грудня такі фігурки встановлено ще на 9 переходах: біля НВК «Гармонія», біля колегіуму (два переходи через Центральний проспект), біля шкіл № 6 (Маяковського), №18 (Курчатова), №11 (Гвардійський проспект, з боку роздільної полоси), біля скверу «Дитяче містечко» (проспект Космонавтів), на вулиці Донецькій (район СНУ ім. В. Даля) та на перехресті вулиць Гагаріна-Вілєсова. Ще одна пара фігурок лишається у резерві.

За європейським досвідом наявність таких фігурок додатково привертає увагу водіїв (особливо тих, хто не є мешканцем Сєвєродонецька), що зменшує ризик наїзду на пішоходів. Перш за усе, маленьких, які не так помітні на дорозі.

Звертаємо увагу, що ці фігурки доповнюють відповідні дорожні знаки, тому вони мають встановлюватися до переходу, а не після його. Як вважають деякі жителі міста. Водій, коли бачить таку фігурку, має розуміти, що на цьому переході велика ймовірність появи дитини. Керівництво міста, сформоване 22 грудня 2018 року, приділяє особливу увагу безпеці дітей. І розбудовує для цього відповідну інфраструктуру. Це й фігурки школяра, й в особливий спосіб розфарбована «зебра», й штучні перешкоди (лежачий поліцейський) тощо.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)