Важливий проект рішення: земельна комісія пропонує звільнити від плати за землю більшість сєвєродончан

11-12-2019

Важливий для жителів Сєвєродонецька проект рішення міської ради підготувала й прийняла сьогодні депутатська земельна комісія: передбачається в 2020 році звільнити від плати за землю значну кількість землекористувачів міста – фізичних осіб. Депутати комісії, яку очолює депутат Олена Буткова, з’ясували, що через недосконалу законодавчу базу у великих груп містян виникають великі проблеми. Тож, сєвєродонецькі депутати на місцевому рівні намагаються їх вирішити.

Як пояснила Олена Буткова, прийнятий комісією проект рішення стосується таких чисельних груп населення, як власники чи користувачі земельних ділянок в садівництвах, користувачів земельних ділянок під багатоквартирною забудовою (це практично все населення міста), територій рекреаційного призначення, а також земельних ділянок під індивідуальною забудовою (це близько 2 тис.).

Пряма мова депутата Олени Буткової: «Сьогодні відбулося засідання земельної комісії. В рамках якої були розглянуті дуже важливі питання для багатьох наших городян, наших сєвєродончан. Це питання надання пільг по платі за землю. Сьогодні ми прийняли рішення про надання пільг трьом категоріям: перша - це садівничі товариства, кооперативи, друга категорія - це землі рекреаційного призначення і третя категорія - це землі житлового фонду, включаючи приватну забудову. Тут ми вирішуємо не тільки дуже важливі соціальні питання, які хвилюють людей, зменшуючи фінансове навантаження, ми позбавляємо їх від необхідності заповнювати декларації. Ми економимо їх час і сили, щоб вони могли спокійно жити і працювати на своїй землі. Ці питання будуть винесені на сесію міської ради, і ми сподіваємося, що депутати їх підтримають».

Відео: ]]>Земельна комісія пропонує звільнити від плати за землю більшість сєвєродончан]]>

Средняя: 5 (2 оценок)