У Сєвєродонецькій міській раді відбулись земельні торги

05-11-2019

Депутатським корпусом міської ради, з метою наповнення міського бюджету та поліпшення інвестиційного клімату міста, було надано завдання Департаменту землеустрою містобудування та архітектури, здійснити заходи щодо проведення торгів з продажу права оренди на заздалегідь сформовану земельну ділянку для будівництва учбового автомайданчику з кадастровим номером 4412900000:07:001:0076, за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, район Заводу опорів.

Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах), відбулось 5 листопада в приміщенні Сєвєродонецької міської ради у присутності заступника міського голови, начальника фонду комунального майна Олександра Ольшанського, якого рішенням сесії міської ради № 4083 від 05.09.2019 уповноважено укласти договір про проведення земельних торгів між Сєвєродонецькою міською радою та виконавцем земельних торгів і укласти договір оренди земельної ділянки, право на яку було виставлено на земельні торги. Участь в торгах прийняли два учасники.

За результатами земельних торгів, переможцем визнано фізичну особу-підприємця, яка набула право оренди строком на 5 років, для будівництва учбового автомайданчику.