Центральна клумба на площі Миру отримала цього року новий вигляд

06-11-2019

22 грудня 2018 року лишилися у минулому роки безгосподарності у Сєвєродонецьку. Міська влада приділяє особливу увагу благоустрою території. Переконатися у цьому можна, побачивши зміни, які вже відбулися з центральною клумбою Сєвєродонецька на площі Миру.  Яка до цього року перебувала в жалюгідному стані.

Перетворення клумби відбувалося у два етапи: весною був висаджений ялівець, був облаштований крапельний полив цих насаджень, який працював цього літа.

Цього тижня були висаджені 500 саджанців троянди червоного та жовтого кольорів. Посадки цих багаторічних рослин зроблені за єдиним дизайнерським задумом, це будуть різнобарвні хвилі. Клумба забезпечена крапельним поливом.

Тож, ця клумба разом з пам’ятним знаком «Я люблю Сєвєродонецьк»  стає прикрасою центральної площі міста.

Керівництво міста розуміє проблеми, які при заходах благоустрою виникають з боку окремих громадян – вандалів чи крадіїв. Тож, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до управління патрульної поліції з клопотанням, щоб до маршрутів патрулювання була включена площа Миру, зокрема ця клумба. Крім того, Вячеславом Петровичем надано доручення організувати постійний запис з відеокамер, які цілодобово діють на площі Миру.

Ці насадження (троянди та ялівці) є власністю територіальної громади Сєвєродонецька, і влада буде максимально жорстко реагувати на будь-які дії, пов’язані з їх пошкодженням чи розкраданням.

Средняя: 5 (2 оценок)